15 березня на базі кафедри інфекційних хвороб та епідеміології відбувся брейн-ринг «Інфекціоніст К-року».

Подію вже втретє влаштовують викладачі кафедри, члени студентського наукового гуртка та СНТ.

Членами почесної президії були д.мед.н., професор Роман Яцишин, д.мед.н., професорка Наталія Воронич-Семченко, к. мед. н., доцент Андрій Процик, к. мед. н., доцент Олександр Бойчук, к. мед. н., доцент Руслан Мізюк, асистентка Уляна Мазурок, голова СНТ Юлія Мединська та незалежні експерти – лікарі-інтерни Марина Підлісна та Альона Вдовиченко.

Цьогоріч в брейн-рингу взяли участь п’ять команд: «Мікробики», «Внуки Громашевського», «Курортний Роман», «Т-хелпери» та «Короновані».

Велика частина завдань потребувала від учасників неабиякої кмітливості, ерудиції, знань з історії та клінічного мислення. Студенти гідно пройшли всі головоломки, показали високий рівень знань інфекційних хвороб та свій всебічний розвиток.

Перемогу здобула команда студентів п’ятого курсу «Короновані».

Всі учасники, незалежно від зайнятого місця, отримали подарунки від спонсорів.