Микола Рожко, ректор Івано-Франківського національного медичного університету, та Святослав Балака, голова ГО «Асоціація інтервенційних онкологів України» підписали договір про співпрацю.

Обидві сторони за цим договором зобов‘язуються співпрацювати без створення юридичної особи у сфері охорони здоров‘я з метою створення ефективної системи професійного розвитку та отримання знань, практичних навичок лікарів, підвищення якості надання медичної допомоги та впровадження їхніх результатів у сфері медицини, які спрямовані на поліпшення здоров‘я населення.

Під час підписання документа з боку нашого університету були також присутні: перша проректорка Ганна Ерстенюк, проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв‘язки) Марія Грищук та проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тарас Кобрин.