Сьогодні, третього травня, в аудиторії №2 відбулися виробничі збори випускників фахового медичного коледжу ІФНМУ спеціальності 223 Медсестринство ОПП «Сестринська справа» та ОПП «Лікувальна справа» з дирекцією фахового медичного коледжу ІФНМУ. Зустріч була присвячена організації та проведенню атестації випускників.

Цьогоріч завершують навчання 55 випускників спеціальності 223 «Медсестринство»: 33 здобувачі ОПП «Сестринська справа» та 22 здобувачі ОПП «Лікувальна справа».

Як зазначив директор коледжу Олександр Бульбук, атестація відбуватиметься у ІІ етапи: І – Ліцензійний інтегрований  тестовий іспит КРОК М, ІІ – комплексний кваліфікаційний іспит. Під час зборів Олександр Бульбук наголосив  на важливості атестації випускників, адже це підбиття підсумків навчання в коледжі. Директор звернув увагу на важливості складання тестового іспиту  КРОК М.

«Успішне складання цього іспиту – у руках самих студентів, а дирекція сприятиме проведенню консультативних занять та створить усі необхідні умови для успішної підготовки до нього», – зауважив Олександр Бульбук.

Завідувачка сестринським відділенням, відповідальна за проведення КРОК М Галина Гвоздецька звернула увагу на належне оформлення всіх необхідних документів, ознайомила студентів із графіком атестації, Положенням про атестацію випускників, графіками консультацій та проведення іспитів, наголосила на особливостях підготовки особових справ студентів, інших регламентуючих нормативних документів, які опубліковані на сайті університету.

Зазначимо, що цього року атестація випускників спеціальності 223 Медсестринство ОПП «Сестринська справа» та ОПП «Лікувальна справа» розпочнеться  сьомого червня 2023 року складанням Ліцензійного інтегрованого  тестового іспиту КРОК М. Сестринська справа, а восьмого червня – КРОК М. Лікувальна справа; комплексний кваліфікаційний іспит розпочнеться з 19  червня 2023 року.

Бажаємо успіхів нашим випускникам!