Сьогодні, третього травня, ректор нашого університету, професор Микола Рожко та директор Фахового медичного коледжу, доцент Олександр Бульбук відвідали цифрову зуботехнічну лабораторію FrankoLab.

Ректор ознайомився із роботою цифрової зуботехнічної лабораторії та провів перемовини із керівниками лабораторії - Андрієм Данищуком та Іллею Сабаном, які, між іншим, є випускниками стоматологічного факультету ІФНМУ.

Фахівці розмовляли про розширення співпраці у напрямках навчання студентів зуботехнічного відділення коледжу і стоматологічного факультету, розвитку наукової співпраці.

До слова, співпраця зі стейхолдерами ОПП «Стоматологія ортопедична» розпочалася вже давно. Студенти зуботехнічного відділення проходять практики у FrankoLab, мають змогу «зануритися» у світ цифрової стоматології та виготовлення безметалевих ортопедичних конструкцій, CAD/CAM-систем.