У вівторок, 16 травня, відбулося засідання Циклової методичної комісії зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

На засіданні розглянули такі питання:

1. Підготовка до державної атестації студентів 4 курсу.
  2. Обговорення результатів ЄДКІ (бакалаврський рівень).
  3. Обговорення магістерських робіт, їхні теми, виконавців та наукових керівників.
  4. Різне.

Про підготовку до державної атестації виступила О. Янів, яка детально розповіла про особливості проходження державної атестації в цьому році та невирішені питання.

Декан медичного факультету професор Р. Яцишин провів детальний розбір результатів складання ЄДКІ для здобувачів ступеня вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія». Це був пілотний проєкт для цієї спеціальності. Наголосив на тих моментах, де потрібно допрацювати і як заохочувати та мотивувати студентів. В обговоренні взяли участь доцент Н.Голод, Р. Мерена та інші.

Голова комісії професор І. Чурпій висунув на обговорення теми та наукових керівників магістерських робіт. В обговоренні брали участь більшість учасників комісії.