Підведені підсумки конкурсу «Краще видання 2023 року», який провела ГО «Національна академія наук вищої освіти України». Одним з лауреатів третьої премії конкурсу «Краще видання року» в номінації «Навчальний посібник» став доцент кафедри дитячої хірургії з курсом клінічної анатомії та оперативної хірургії Івано-Франківського національного медичного університету Василь Кавин з навчальним посібником «М’язи. Будова та функція».

Навчальний посібник був рекомендований до друку Вченою радою ІФНМУ (протокол №6, від 31.05.2022 року) і призначений для студентів зі спеціальностей «Медицина», «Фізична терапія, ерготерапія», а також може бути використаний для навчання студентів коледжів фізичної культури тощо.

Василь Кавин вдячний за рекомендації та підтримку видання рецензетам: Міщуку В.Г. - завідувачу кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Івано-Франківського національного медичного університету, доктору медичних наук, професору; Попадинець О.Г.- завідувачці кафедри анатомії людини Івано-Франківського національного медичного університету, доктору медичних наук, професорці; Лапковському Е.Й. - кандидату медичних наук, доценту кафедри фізичної терапії, ерготерапії Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Зазначимо, що загалом на конкурс було представлено 176 робіт у різних номінаціях.