Третього лютого відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяла й  першокурсниця Івано-Франківського національного медичного університету Ірина Довбня.

Дівчина перемогла в обласному етапі конкурсу й представляла Івано-Франківщину вже на всеукраїнському рівні. Науковою керівницею Ірини Довбні є доцентка кафедри мовознавства Лілія Сілевич.

Перед написанням робіт завершального етапу конкурсу  відбулося урочисте нагородження переможців обласного етапу.

"Завданням конкурсу було написати наукове есе на тему "Українська література й творчість Шевченка". Щиро кажучи, я зраділа, коли побачила тему, тому що цікавитися Кобзарем-поетом почала раніше, ніж Кобзарем-художником. Мене завжди захоплювали і мотивували цитати з його поем, які в різних життєвих ситуаціях набувають нового змісту", - ділиться учасниця конкурсу Ірина Довбня.

Проведення мовно-літературних конкурсів сприяє підвищенню загальної мовної культури в молодого покоління та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Тож бажаємо нашій студентці успіху та перемоги!