Наприкінці лютого на кафедрі офтальмології Івано-Франківського національного медичного університету відбувся воркшоп. Студенти були присутні під час операції з видалення катаракти.

Організатором заходу стала EMSA-Івано-Франківськ. Шість студентів факультету підготовки іноземних громадян мали змогу стати свідками операції з видалення катаракти: це дозволило їм застосувати отримані знання на практиці. Крім того, під керівництвом викладачів кафедри офтальмології студенти навчилися основних технік накладання швів.

Учасники воркшопу наголошують, що отриманий досвід став дуже корисним та інформативним для подальшого професійного розвитку.

EMSA-Івано-Франківськ, за підтримки кафедри офтальмології, обіцяє організовувати більше таких семінарів у майбутньому.