Сьогодні, 11 березня, в.о. ректора Івано-Франківського національного медичного університету Руслан Козовий та директор МРЦ МВС України «Кремінці» Олександр Домброван уклали угоду про співпрацю між закладами.

Керівники установ обговорили реалізацію спільних проєктів щодо реабілітації пацієнтів, у тому числі й поранених військовослужбовців.

Так, співпраця з медичним реабілітаційним центром Міністерства внутрішніх справ «Кремінці» відкриває для студентів спеціальності «Фізична реабілітація» нові можливості для навчання, проходження практики й відпрацювання практичних навичок. Крім того, професорсько-викладацький склад університету залучатиметься до лікувально-діагностичного та реабілітаційного процесу в реабілітаційному центрі.