Днями на кафедрі фізичної терапії та ерготерапії Івано-Франківського національного медичного університету провели тренінг на тему: «Користування кріслом колісним для людей із травмою спинного мозку, активна реабілітація».

Організатором заходу став Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», фізичний терапевт та студент Микола Кузишин та Олексій Домарецкий.

Учасники тренінгу ознайомилися з життєвою історією людини від отриманої травми до повної самостійності та відновлення різних видів активності під час проходження реабілітації.

Крім того, студенти мали можливість практично відчути себе в ролі пацієнта та пройти невеличкий челендж від організаторів заходу на краще балансування на кріслі колісному.