Упродовж 5-12 березня в Івано-франківському національному медичному університеті відбулась першість серед студентів з тенісу. Змагання ппровели серед хлопців та дівчат за коловою системою.

З вітальним словом до учасників звернувся завідувач кафедри фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії доцент Володимир Левко:

«Теніс вимагає фізичної витривалості та концентарції уваги. У нашому університеті створено всі умови для заняття спортом, у тому числі – тенісом! Закликаємо всіх дбати про своє фізичне здоров'я та займатися спортом».

Зазначимо, що ігри відбулися в рамках VII Універсіади 2023-2024 н.р. і проходили в спортивному залі зі спеціалізованим атлетичним покриттям; серед студентів-гравців були як початківці, так і досвідчені спортсмени.

Учасники першості з тенісу продемонстрували неабияку силу волі, витримку та вміння перемагати в найскладніших ситуаціях.

У підсумку переможцями та призерами змагань стали:

Серед хлопців:

І місце – Євген Хопта (1 курс, стоматологічний факультет);

ІІ місце – Василишин Андрій (1 курс, медичний факультет);

ІІІ місце -  Веркалець Владислав (2 курс, медичний факультет);

Серед дівчат:

І місце – Макошко Ірина (1 курс, медичний факультет);

ІІ місце – Васковець Аксінія  (2 курс, медичний факультет);

ІІІ місце – Лопушанська Анна  (1 курс, медичний факультет).

Вітаємо учасників змагань та бажаємо нових перемог!