27 березня, з нагоди Міжнародного дня театру,  за ініціативи деканату медичного факультету у бібліотеці ІФНМУ відбулася зустріч студентів та викладачів з відомою акторкою театру та кіно Ірмою Вітовською-Ванца.

З вітальним словом виступив професор Роман Яцишин, який з пані Ірмою є давніми друзями. Він наголосив на актуальності таких зустрічей з відомими та успішними людьми, які є мотивуючим прикладами для студентів університету.

Під час розмови заслужена артистка України Ірма Вітовська розповіла про свою родину, дитинство та шкільні роки в Івано-Франківську, вибір акторської професії, особливості та відмінності гри акторів театру та кіно.

Багато говорили про вистави та фільми, в яких зіграла Ірма Вітовська, про складних, багатогранних за характером героїнь у виставах «Сталкери», «Шаріка», «Оскар та Рожева Пані», фільмах «Брама», «Між нами», «Коза Ностра», «Мої думки тихі», «Смак свободи», «Королі репу», «Леся+Рома».

Пані Ірма у зверненні до студентів наголосила на важливості підтримки саме сьогодні сучасної української культури, театру та кіно, звернула увагу на мовне питання.

Актуальним для студентів-медиків стало обговорення вистави «Оскар та Рожева пані», у якій розкривається проблема паліативної допомоги онкохворим дітям, та волонтерських і громадських проєктів («Об'єднані»), амбасадором яких є Ірма Вітовська.

Модераторкою зустрічі стала  заступниця декана медичного факультету доцентка кафедри українознавства і філософії Любов Сливка. Працівники бібліотеки ІФНМУ підготували тематичну довіку про творчість акторки.

Дякуємо пані Ірмі Вітовській за цікаву розмову та її талант, який  лікує людські душі!