Нещодавно відбувся підсумковий етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Студентка першого курсу медичного факультету Довбня Ірина – серед призерів: дівчині вдалося зайняти ІІ місце з-поміж  учасників з усієї України!

Наставницею конкурсантки стала кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри мовознавства ІФНМУ Лілія Сілевич.

Як зазначає Ірина, конкурс стане одним із приємних спогадів про студентське життя. Одним із завдань було написання есе на тему «Українська література і творчість Т.Г. Шевченка», у якому кожен міг оцінити значення творчості митця. Ірина поділилася своїми думками щодо запропонованої теми та заходу в цілому:

«Тема есе, на мою думку, була досить цікавою, дала змогу не лише продемонструвати знання творчості Кобзаря, а й української літератури загалом, провести глибокий аналіз творів поета».

Пишаємося здобутками наших студентів та бажаємо нових успіхів!