Міжнародна співпраця Індії та України. Сьогодні, 16 квітня, відбулася зустріч ректора Івано-Франківського національного медичного університету Романа Яцишина та Надзвичайного та Поважного посла Індії Шрі Харш Кумара Джейна.

Зустріч розпочалася в Івано-Франківській обласній державній адміністрації, де очільниця ОДА Світлана Онищук вручила послу Індії подяку за підтримку в такі складні часи для України.

Наступна локація - КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради». Генеральний директор закладу Остап Грищук розповів про свій карʼєрний шлях і провів екскурсію обласною лікарнею:

«У нас налічується близько тисячі ліжко-місць, маємо також 24 відділення, 14 кафедр розміщені на базі нашого закладу. Лікуємо понад 40 тисяч людей в рік, а також проводимо приблизно 35 тисяч операцій».

За словами Остапа Грищука, від початку повномасштабного вторгнення обласна лікарня активно займається лікуванням наших захисників. У даному закладі представлені буквально всі напрямки медицини:

«Варто додати, що фактично цей заклад є базою для навчання і тісно співпрацює з Івано-Франківським національним медичним університетом».

Відтак, почесному гостю вдалося поспілкуватися також  зі студентами: як з іноземцями, так і вітчизняними, та дізнатися з перших уст деталі про те, як в ІФНМУ відбувається навчальний процес, як університет забезпечує безпечні умови для навчання.

Опісля ректор ІФНМУ Роман Яцишин, проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Марія Грищук та керівниця відділу міжнародних зав’язків Христина Лесів показали пану послу морфологічний корпус університету та провели екскурсію анатомічним музеєм.

Роман Яцишин у свою чергу розповів цікаві історичні факти про медичний університет і порушив важливі питання розвитку співпраці. Обговорили перспективи подальшої співпраці із урахуванням викликів сучасності.

«Ми дякуємо, що в нас є добрі партнерські стосунки з Вами. Іноземні студенти, зокрема студенти з Індії, є невід'ємною частиною нашої університетської родини; вони беруть активну участь у дозвіллі нашого університету та популяризовують українську культуру на світовій арені. Тому ми вдячні за візит нашому почесному гостю – пану  Шрі Харш Кумару Джейну – і надіємося на подальшу співпрацю».

Шрі Харш Кумар Джейн подякував адміністрації університету за співпрацю та запевнив, що наша подальша спільна праця буде активною та результативною.