Майбутні плани, стратегії та розвиток університету: ректор Івано-Франківського національного медичного університету Роман Яцишин провів перший брифінг для місцевих медіа.

Сьогодні Роман Яцишин представив ЗМІ свою команду, розповів про майбутні плани та стратегію розвитку університету.

«Університет - це колектив, де є ті, хто навчає, і ті, хто навчається. Тому головна ідея полягає в тому, щоб кожен член нашої університетської родини гордився, що є представником Івано-Франківського національного медичного університету».

Роман Яцишин запевнив, що подальший розвиток нашого університету включатиме збереження традицій та примноження нового досвіду, що дозволить нашому закладу рухатись новими векторами в якісній співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Національною академією медичних наук України, Національною службою здоров’я України, Національним фондом досліджень України, а також медичними установами України, Європи та світу.

Ректор ІФНМУ та його команда розповіли про своє бачення розвитку університету та відповіли на питання журналістів.

«Ми відкриті до співпраці. Хочемо працювати як одна команда на благо нашого міста, громади та всієї України!» - підсумував Роман Яцишин.