У середу, 18 жовтня, відбулися виробничі збори третього курсу фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету.

Участь у спілкуванні взяли перший проректор університету Ганна Ерстенюк, декан фармацевтичного факультету Микола Мойсеєнко, завідувачі та викладачі кафедр.

Микола Мойсеєнко представив присутнім презентацію, в якій було детально проаналізовано різні аспекти життя курсу. «Сьогодні на третьому курсі фармацевтичного факультету навчаються 29 студентів, — зазначив декан фармацевтичного факультету. — Це найменший курс в історії факультету».

На зборах назвали кращих студентів, які лідирують за показниками навчання, а також звернули увагу третьокурсників на тих, хто має найгіршу успішність та проблеми з відвідуванням занять. Крім того, були проаналізовані стан забезпечення студентів навчальною літературою, а також заборгованість перед бібліотекою. Особливо детально на зборах розібрали анонімне анкетування студентів, в якому вони описали проблеми, які їх хвилюють, висловили своє бачення життя факультету та свої побажання.

Головний пріоритет студентів третього курсу — підготовка до ліцензійного іспиту «Крок 1. Фармація». Тож обговоренню цієї події на зборах присвятили особливо багато часу. Зазначимо, що минулорічні третьокурсники здали цей іспит із середнім балом 74,0% та зайняли третє місце в Україні (національний показник склав 65,6%).