ЗАСІДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ К20.601.03

2 поверх центрального корпусу ІФНМУ вул. Галицька 2

13 грудня 2019 року об 11 годині

у залі засідань Вченої ради

(2 поверх центрального корпусу ІФНМУ вул. Галицька 2)

відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради К20.601.03

Порядок денний:

1. Захист дисертації Процика Андрія Любомировича «Клініко-патогенетичні зміни функціонального стану печінки, біоценозу кишечника та оптимізація лікування хворих на лямбліоз і аскаридоз», подану на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.13 - інфекційні хвороби.

Науковий керівник – Пришляк Олександра Ярославівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету МОЗ України, м. Івано-Франківськ).

Офіційний опонент – Бодня Катерина Ігорівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри медичної паразитології і тропічних хвороб Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України, м. Харків.

Офіційний опонент – Рябоконь Олена Вячеславівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри інфекційних хвороб Запорізького державного медичного університету МОЗ України, м. Запоріжжя.

Учений секретар

спеціалізованої вченої ради К20.601.03 Кондрин О.Є.

Всі дати

• 2019-12-13 11:00 - 13:00