ДО УВАГИ ДЕКАНАТІВ, ННІПО, ФАХОВОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ, ВІДДІЛУ ДОКТОРАНТУРИ І АСПІРАНТУРИ, ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ УСІХ РІВНІВ!

kalendar
Категорія:
2021-08-31 00:00

До уваги деканатів, ННІПО, фахового медичного коледжу, відділу докторантури і аспірантури, здобувачів освіти усіх рівнів!

1 вересня 2021 року розпочинається навчання осіннього семестру 2021-2022н.р. навчання за змішаною формою:

лекції – дистанційно;

інші заняття - аудиторно.

Начитка лекцій буде 1-3 вересня для усіх курсів, крім 6 курсу ОПП «Медицина» і «Педіатрія»(для студентів, які користуються 2-х тижневим розкладом - начитка в окремому файлі розкладів; для тих, хто користується поденним – начитка вміщена в розклад). Для здобувачів освіти, які навчаються за 2-х тижневим розкладом з 6 вересня ц. р. заняття продовжаться з ІІ-го тижня розкладу.

Для студентів фахового медичного коледжу:

І курс – навчання згідно з розкладом І тижня;

Інші курси – начитка лекцій.

Для аспірантів, слухачів різних циклів ПО- розклади на сторінках відповідних структурних підрозділів.

Просимо усіх учасників освітнього процесу дотримуватись усіх правил протиепідемічного режиму в умовах карантину як Університету, так і клінічних баз.

Дякуємо за розуміння.

З повагою, навчальний відділ