ВЧЕНА РАДА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

2023-06-23 10:00 - 12:00
Місце проведення
вул. Галицька 2, центральний корпус, зал засідань Вченої ради

Доводимо до Вашого відома, що засідання урочистої Вченої ради Івано-Франківського національного медичного університету відбудеться 23.06.2023 року о 10.00 за адресою вул. Галицька 2, центральний корпус, зал засідань Вченої ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Підсумки Державної атестації випускників 2023 року. Звіт Голови ЕК стоматологічного факультету.

Доповідач д.мед.н., професор

Галина ПРОЦЬ.

2. Підсумки Державної атестації випускників 2023 року. Звіт Голів ЕК медичного факультету ОПП Медицина і ОПП Педіатрія.

Доповідачі: к мед.н., доцент, 3acлyжeний лiкap Укpaїни,

генеральний директор КНП

«Івано-Франківський обласний

кардіологічний центр ІФ ОР»

за ОПП Медицина Віктор ЯКИМЧУК;

к.мед.н., доцент, медичний директор КНП

«Івано-Франківська oблacнa дитяча

клiнічнa лiкapня IФ OP» за ОПП Педіатрія

Яpocлaв CЕМКОВИЧ.

3. Про присвоєння звання «Почесний професор ІФНМУ» професору Єнсу ШОЛЬЦУ та доктору медицини Григорію ЛАПШИНУ.

Доповідач д.мед.н., професор

Валер’ян РИЖИК.

4. Різне:

4.1 про заміну відповідального виконавця науково-дослідної роботи:

- кафедри ендокринології на тему «Наукове обґрунтування та удосконалення діагностики і лікування ендокринопатій на основі вивчення пріоритетних етіопатогенетичних факторів та коморбідних станів», № дежреєстрації 0120U105103, науковий керівник НДР – д.мед.н., професор Надія Скрипник, доцента Вацебу Тамару Сергіївну на доцента Чернявську Ірину Василівну. Підстава – заява наукового керівника НДР.

4.2 про затвердження Вченою радою:

- Спеціального випуску журналу «Терапевтика імені професора М.М.Бережницького», присвячений дню народження професора М.М.Бережницького. Головна співредакторка журналу, професор Надія Скрипник;

- курсу навчання науково-педагогічних працівників, які проходили навчання в Тренінговому центрі для викладачів з 10 жовтня 2022р. по 19 червня 2023р.

4.2 про рекомендації до друку:

- навчального посібника «Параклінічні методи дослідження в дитячій нефрології». Автори: Іванишин Леся, Волошинович Вікторія, Шлімкевич Інна, Павликівська Катерина;

- монографії «Лікування повної відсутності зубів на нижній щелепі за допомогою ортопедичних конструкцій з опорою на імплантатах». Автори: Микола РОЖКО, Богдан ПЕЛЕХАН; Любомир ПЕЛЕХАН.

Всі дати

• 2023-06-23 10:00 - 12:00